Home Video Lokum Finance – Yüksek APR DEFI Finance projesi – Finance

Lokum Finance – Yüksek APR DEFI Finance projesi – Finance

Video Finance from Crypto Cowl All comment says this Video is armories!, finance,finance,lokum,apr,video, sharing, camera phone, video phone, free, upload,
Uploaded By Crypto Cowl
Profile Crypto Cowl
Publish Identification TYM-PQUPQ98

Channel https://www.youtube.com/see?v=TYM-PQUPQ98

Fancy also subscribe one another video
https://lokum.finance/ Twitter : Duyuru Grubu : Sohbet Grubu : …

Read More :  Wefinex - Chíp Hack wefinex, foreign change, iq choice, exness trực tuyến mới nhất - foreign change

10 COMMENTS

  1. Videomuz sponsorlu DEĞİLDİR arkadaşlar. Her Türk projesi sizleri dolandıracak değil. Kendi ırkımızı bu kadar yerden yere vurmak ne kadar sağlıklı gerçekten bilemedim. Anlattıklarımız YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

  2. Arkadaşlar biraz önce bir kriptoyu metamask üzerinden bnb'ye çevirmek istedim. Otomatik ayarladığı %2 slippage ile. İşlem ücreti olarak 24 liralık BNB'lik bir teklif buldu metamask. Kabul ettim, çevirmeye başladı ama başarısız oldu yazdı. İşlem ücretini almış fakat bnb'ye dönüştürmemiş tokeni. Fashioned mi bu? Neyi yanlış yaptım acaba?

  3. Videolarinizin hepsini izledim bildirimlerimde acik mumkun oldugunca kacirmamaya calisiyorum boyle bilgilendirici videolarinizi. Siz bakmayin bu suclamalara sponsorlu icerik alan adam eksilerini boyle sizin gibi seffaf gostermez. Sizin videolariniz sayesinde daha as soon as onlarca kazanamayan insan kar etti buna bende dahil. Basarilarinizin devamini diliyorum.

  4. Türklere karşı bir önyargımız yok biz de Türküz lakin insanımız parayı bulunca ilk krizde kaçıp gitmeyi tercih ediyor arkasını pek düşünmüyor para yatırıyo insanlar sonuçta böyle bir kaos içinde bu tarz projeler zor tutunur artık maalesef ki

  5. @crypto hide üstad slm..senden ricam PANGEA COİN i inceler misin çok yeni bir token sosyal sorumluluk projesi fakat gördüğüm kadarıyla içerde 4-5 balina var bi inceleyip en azından güvenilir mi yanlış mı gördüm onu yanıtlarsan sana minnettar kalırım..dünden beri izliyorum giriş yapacağım ama projenin içinde bir sıkıntı mı var senin yorumun benim için çok önemli..merakla cevabını bekliyorum üstad..

  6. ya allah aşkına bu kadar köpek coin furyası varken akıl var mantık var parayı yatırılacak proje bu mu şimdi cougar coinden lokuma düştün bari reklam diye açık açık söyleseydin sorun yoktu onu da inkar etmişsin ben inanmıyorum dostum bu videonun sponsorlu olmadığına yarım saat nasıl alınır anlatmışsın ..

Comments are closed.